Jeżeli interesują Cię usługi HDS na małym pojeździe (DMC do 3,5 tony) w Warszawie i okolicach, znajdujesz się we właściwym miejscu. Dysponujemy sprzętem i zespołem, który profesjonalnie pomoże Ci we wszelkiego rodzaju pracach, związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów.

Żuraw na mniejszym pojeździe sprawdza się przede wszystkim w miejscach w których nie  zmieszczą się duże maszyny oraz w sytuacjach gdzie nie ma potrzeby przewozu wielkich ilości towaru. Często również na drogach dojazdowych do klienta pojawiają się ograniczenia tonażowe, gdzie najczęściej mogą przejechać tylko pojazdy o DMC do 3,5 tony. Ponadto cena wynajmu jest również konkurencyjna.  Uniwersalne zastosowanie samochodu z HDS-em podnosi efektywność pracy i podejmowanych działań.

Nawiąż z nami współpracę, jeśli potrzebujesz wsparcia w takich pracach jak np.:

  • transport materiałów budowlanych,
  • wyładunek i załadunek (w tym m.in. drewna przy pomocy specjalnego chwytaka)
  • przeprowadzka,
  • przewóz towarów sypkich

Możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci wszechstronne wsparcie. Dysponujemy nie tylko samym dźwigiem HDS i doświadczoną kadrą, ale też wszelkiego rodzaju akcesoriami i dodatkami, które optymalizują pracę w różnych warunkach. Poza hakiem, dźwig jest dodatkowo wyposażony w rotator do którego można zamontować np. przyssawki do szyb, łyżki do załadunku ziemi, pisaku itp. Z uwagi na usługi związane z pielęgnacją i wycinką drzew w których się specjalizujemy, nasz dźwig wyposażony jest w chwytak do drewna. Przy pomocy chwytaka można bardzo szybko załadować i rozładować drewno nawet o bardzo dużych gabarytach. Ponadto pojazd wyposażony jest w wywrot, dzięki któremu można bardzo szybko wyładować towar sypki lub drewno.

Gwarantujemy najwyższe standardy również pod względem bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i osoby prywatne z Warszawy i okolic. Chcąc wynająć nasz sprzęt, skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz wiadomość, a ustalimy warunki współpracy.

 

Dane kontaktowe

Tomasz Kowalczuk
tel. kom: 792 703 636
e-mail: wynajem@rentman.pl

05-400 Otwock
ul. Wspaniała 1

Formularz Kontaktowy