Nasza firma

Specjalizujemy się w wynajmie podnośników koszowych oraz pracach związanych z pielęgnacją i wycinką drzew w których mamy ponad 20-letnie doświadczenie. Dodatkowo wykonujemy również usługi HDS (Hydrauliczny Dźwig Samochodowy). Jesteśmy firmą stale rozwijającą się i zdobywającą nowe rynki.

 

Nasi Klienci

Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji publicznych, a także indywidualnych odbiorców. Zależy nam aby każdy klient był zadowolony z naszych usług i chętnie do nas wracał. Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie wielu firm z którymi stale współpracujemy. Firmy m.in. z branż: budowlanych, reklamowych, konserwacyjnych, placówki publiczne (urzędy, szkoły, szpitale itd.).

 

Profesjonalizm i Bezpieczeństwo

Inwestujemy w nowy sprzet, ponieważ zależy nam na jak największym bezpieczeństwie oraz bezawaryjności naszych urządzeń. Dzięki temu można uzyskać maksymalną wydajność podczas wykonywanych prac. Urządzenie poddawane są ciągłym przeglądom technicznym oraz regularnym czynnościom konserwacyjnym. Nasze sprzęty zawsze posiadają aktualne przeglądy Urzędu Dozoru Technicznego a każdy operator ma odpowiednie uprawnienia wydane przez UDT.

 

Odpowiedzialność

Cechuje nas terminowość i punktualność, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych realiach, czas ma bardzo wysoką wartość.
W przypadku wyrządzenia szkód (co nam się jeszcze nigdy nie zdarzyło:) ) firma posiada ubezpieczenie w zakresie swojej działalności

Wysoka Jakość
Profesjonalizm
Terminowość
Doradztwo
Zadowolenie

Dane kontaktowe

Tomasz Kowalczuk
tel. kom: 792 703 636
e-mail: wynajem@rentman.pl

05-400 Otwock
ul. Wspaniała 1

Formularz Kontaktowy